Multiserwis dba o zdrowie najmłodszych mieszkańców naszego regionu

Firma Multiserwis z Krapkowic w czwartek (26.08.2021) w ramach akcji „#OpolskieOddycha - mali pogromcy smogu” przekazała 30 oczyszczaczy i sensorów jakości powietrza przedszkolom i szkołom podstawowym. Urządzenia odebrali dyrektorzy placówek z województwa opolskiego.

- „Najmłodsi mieszkańcy zasługują na wsparcie. Potrzebują optymalnych warunków do rozwoju i nauki. Rozwój, czyste powietrze i dobro naszej Planety powinno być priorytetem dla nas wszystkich. Chcemy uświadamiać i edukować w tym obszarze. Czuć odpowiedzialność za nasze działania i reagować na to, co się dzieje. Wyposażenie placówek i edukacja najmłodszych dla nas inwestycja w przyszłość” – powiedział prezes Multiserwis Michał Lewicki.

Obecni na uroczystości dyrektorzy placówek oświatowych podkreślali, że przekazane urządzenia z pewnością posłużą zdrowiu naszych dzieci.

Placówki, które otrzymały urządzenia, wyłonione zostały w ramach konkursu organizowanego wraz z krakowską firmą Airly w ramach akcji „#OpolskieOddycha- mali pogromcy smogu”.

W miejscowości Walce urządzenie zostało przekazane do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Josepha von Eichendorffa oraz do Publicznego Przedszkola przy ulicy Mickiewicza. Urządzenia przekazane zostały również do Publicznego Przedszkola w Brożcu oraz Publicznego Przedszkola  w Brożcu oddział w Kromołowie.

Uroczyste wręczenie oczyszczaczy i sensorów jakości powietrza to nie koniec akcji prowadzonej przez Multiserwis. Firma chce kontynuować dialog z nauczycielami i ich podopiecznymi, edukować i uświadamiać, wszystko to w trosce o zdrowie najmłodszych mieszkańców.

 

 

Data publikacji: 15-10-2021 10:57

Wydarzenia

Na skróty

Dane kontaktowe

Przewiń do góryPrzewiń do góry